O produkcie

Dzięki inspiracji geometrycznym i kolorowym designem lat 60., powstał niepowtarzalny element wystroju - modułowa i w pełni konfigurowalna świeca. Jej elementy można układać i przekładać na tysiące sposobów, tworząc niezwykłe, totemiczne kształty w pełni zachowując funkcjonalność świeczki.

Podczas konfigurowania totemu, masz możliwość dopasowania go do Twoich osobistych preferencji oraz wnętrza, nadając mu swój własny, unikalny charakter. Ten produkt powstał po to, abyś Ty mógł tworzyć jeszcze więcej, bez żadnych ograniczeń. Bez wysiłku stworzysz kształty, które wkomponują się w każdą przestrzeń.

Sprawdź możliwości, jakie niesie ze sobą nasza totemowa świeca poprzez projektowanie z konfiguratorem 3D. Nawet po złożeniu zamówienia, aż do momentu podpalenia świecy zawsze masz możliwość ponownej rekonfiguracji totemu, tworząc zupełnie nowe formy. Wystarczy odwrócenie jednego z elementów lub zamiana ze sobą dwóch elementów, by nadać jej zupełnie nowy charakter i wyraz.

Wszystkie elementy są ręcznie produkowane i pakowane w naszym domowym studio w Warszawie. Robimy to w sposób odpowiedzialny i zrównoważony a wykorzystywane materiały są zawsze naturalne i nietoksyczne.